Show Info

dziecięce

Sesja dziecięca Aalyah <3

Dodane przez Milena · 23 września, 2021

0 Komentarzy

Fotografia ma w sobie coś magicznego. Zatrzymuje chwile, uchwyca momenty, zapisuje uśmiechy i dokumentuje emocje.
Sesje dziecięce potęgują tę magię. To właśnie obserwując rosnące na naszych oczach dzieci najszybciej widzimy jak nieubłaganie biegnie czas .Dlatego- ku mojej radości-  coraz częściej Wy – świadomi rodzice- decydujecie się na takie dziecięce sesje.

Dzieci to wyjątkowi modele, praca z nimi jest jest niesamowita,wyjątkowo delikatna ale i niesłychanie satysfakcjonująca. Podczas tej krótkiej wspólnej sesyjnej przygody poznajemy się i oczywiście droga ta nie jest od razu łatwa, ale to z każdą kolejną minutą buduje się między dzieckiem a mną wyjątkową nić porozumienia.

To niesamowite jak nawet najbardziej zawstydzone dziecko potrafi otworzyć się i poprzez zabawę, naturalną sytuację zapozwać tak, że oglądając zdjęcia – rodzic nie kryje wzruszenia.

Coraz częsciej mam okazję fotografować dzieci od początku: od sesji brzuszkowej, przez noworodkową aż po coroczne sesje świateczne. 
To co niezwykle cieszy mnie z pozycji fotografa, bo świadczy o zadowolonych klientach, ale cieszy mnie też to, że rośnie świadomość rodziców, że nie liczy się ilość zdjęć pstrykanych telefonem a jakość kadrów zatrzymanych rozsądnie, estetycznie. Przede wszystkim liczy się fakt, że zdjęcia z sesji można trzymać w dłoni, oprawić w ramkę, podarować bliskim.

Często umawiając sesje słyszę, że będzie ciężko, bo dziecko nie lubi obiektywu, nie lubi się uśmiechać na zawołanie. Często umawiając się na sesję rodzice mimo wewnętrznej chęci czują strach. Zupełnie niepotrzebnie!

Moje doświadczenie – zarówno fotograficzne ale przede wszystkim te życiowe – jako mamy pozawala na to by sesja była przyjemna i efektowna. Wszystko po to byście otrzymując zdjęcia poczuli ścisk w gardle. Wzruszenie, którego nie sposób ukryć jest dla mnie najpiękniejszą nagrodą i motywacją.

Sesja dziecięca sesja rodzinna

Komentarze

Dodaj komentarz